A Schunk-csoport jövő- és növekedésorientált vállalataként Önt keressük mint

gyártási munkatárs

Támogassa a magyarországi Schunk Carbon Technology Kft-t, az autó- és vasúti iparban használt grafit alkatrészek fejlesztésének, gyártásának és forgalmazásának specialistáját.
  • Bruttó 120.000 Ft. belépési bónusz
  • Kétműszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Csesztreg
  • Tel.: 06 92 500 900
Az Ön feladatai:
  • vasúti áramszedő sínek gyártási folyamatainak ellátása
  • gyártásközi ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása
Elvárásaink:
  • középfokú végzettség (szakközépiskola, gimnázium, technikum)
  • fém- vagy famegmunkáló területen szerzett tapasztalat, műszaki végzettség előnyt jelent
Amit Önnek kínálunk:
  • BRUTTÓ 120.000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZ
  • juttatás: alapbér, bónusz, cafeteria, autóbusz bérlet 100%-os térítése, személygépkocsi költségtérítés
  • különjárat Lispeszentadorján – Kányavár – Páka – Nova - Csesztreg
  • különjárat Zalalövő – Nagyrákos – Csesztreg útvonalon
  • saját céges parkoló a személygépkocsik számára
  • nyugdíjcélú megtakarítási program 2024-től
  • sportolási lehetőség biztosítása - ingyenes konditerem használat
  • céges büfé, tágas étkezők
  • egészségmegőrző programok, céges rendezvények

  • Kihívások - felelősségteljes és változatos munka egy nemzetközi technológiai csoportban.
  • Jó munkahelyi légkör - megbecsülés, dinamikus és együttműködő csapatmunka
  • Karrierlehetőségek - célzott fejlesztési programok a karriercélok elérése érdekében
  • Továbbképzési lehetőségek - erőforrás-orientált és személyes fejlődés a hosszú távú perspektíva érdekében
Kérjük, jelentkezzen e-mailben
Helyszínre vonatkozó információk ¬ Itt

A Schunk Group egy globálisan működő technológiai csoport, amely 26 országban mintegy 9000 alkalmazottat foglalkoztat. A vállalat vezető szállítója a csúcstechnológiai anyagokból - például szénből, műszaki kerámiából és szinterezett fémből - készült termékeknek, valamint gépeknek és rendszereknek - a környezeti szimulációtól a légkondicionáló technológián és az ultrahangos hegesztésen át az optikai gépekig.

validation