A Schunk-csoport jövő- és növekedésorientált vállalataként Önt keressük mint

Karbantartó mérnök

Támogassa a magyarországi Schunk Carbon Technology Kft-t, az autó- és vasúti iparban használt grafit alkatrészek fejlesztésének, gyártásának és forgalmazásának specialistáját.
  • Munkavégzés helye: Csesztreg, Hungary
Az Ön feladatai:
  1. Gépek és berendezések megelőző és üzemeltetési karbantartásának iztosítása
  2. Éves karbantartási tervek kidolgozása és felügyelete
  3. Karbantartási költségek nyomon követése és ellenőrzése
  4. Elektronikai és gépkarbantartói feladatok koordinálása
  5. Infrastruktúrát érintő fejlesztések megvalósítása
  6. Energetikai feladatok ellátása
Ideális jelölt:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl.karbantartó mérnök, gépészmérnök; mechatronikai mérnök) vagy min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos német és/vagy angol kommunikáció szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, önálló, struktúrált munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Mechatronikai és/vagy pneumatika területén szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett jártasság
  • Tűzvédelmi ismeretek
Amit Önnek kínálunk:
  • Személygépkocsi költségtérítés, béren kívüli juttatás, sportolási lehetőség
  • Kihívások - Felelősségteljes és változatos tevékenységek egy nemzetközi technológiai csoportban.
  • Jó munkahelyi légkör - Megbecsülés, dinamikus és együttműködő csapatmunka
  • Karrierlehetőségek - Célzott fejlesztési programok a karriercélok elérése érdekében
  • Továbbképzési lehetőségek - Erőforrás-orientált és személyes fejlődés a hosszú távú perspektíva érdekében
Kérjük, jelentkezzen e-mailben
Helyszínre vonatkozó információk ¬ Itt

A Schunk Group egy globálisan működő technológiai csoport, amely 26 országban mintegy 9000 alkalmazottat foglalkoztat. A vállalat vezető szállítója a csúcstechnológiai anyagokból - például szénből, műszaki kerámiából és szinterezett fémből - készült termékeknek, valamint gépeknek és rendszereknek - a környezeti szimulációtól a légkondicionáló technológián és az ultrahangos hegesztésen át az optikai gépekig.

validation